ANASAYFA    HAKKIMIZDA ÜRÜNLER KALİTE İLETİŞİM
   
   
  HAKKIMIZDA
 

ALFAMAK HİDROLİK PNÖMATİK LTD. ŞTİ.

Alfamak Hidrolik, on yılı aşkın sürelik tecrübesiyle 2010 yılında faaliyete başlamış olup faaliyetine hidrolik, pnömatik, iş makinaları orijinal ve yan sanayi yedek parçaları, madeni yağ ve hortum sektöründe, gerek imalatçı gerekse de tedarikçi misyonuyla müşterilerine hizmet vermektedir.
Kurulduğu günden bu yana ilke edindiği ve asla ödün vermediği “kalite” ve “güven” anlayışı sayesinde, Kahramanmaraş’ın önde gelen firmaları arasında hak ettiği yeri almış bulunmaktadır.

 

İç ve dış piyasadan gelen taleplere azami düzeyde cevap verebilmek adına, ürün kalitesi ve çeşitliliği konusunda ciddi bir AR-GE çalışması içinde olan firma, dünyanın dört bir yanından, yeni firmalarla da işbirliği anlaşmaları gerçekleştirmektedir.
Gücünü ve kapasitesini her geçen gün artıran Alfamak Hidrolik, kazanmış olduğu başarı ve tecrübeyi, iç ve dış pazarlarda, sanayi, inşaat , tekstil ve endüstriyel alanlarda yapacağı yeni atımlarla daha da güçlendirerek sektördeki prestijini zirveye taşımayı hedeflemektedir.


NEDEN YOLA ÇIKTIK

Bu eylemin nedenlerini biz de sorguladık ve üç temel gerekçe saptadık:

* Nitelikli ürünlerde rekabet edilebilir fiyatlara olan ihtiyaç;
* Gerçekçi ve adil bir kur politikasına olan gereksinim;
* Hizmet sunulan kitleyi tüketici değil, iş ortağı görme anlayışı.

Bilgi, deneyim ve dinamizm rüzgarı ile yelkenini doldurmuş, istikrar ve güvenilirlik rotasına dümen tutmuş bir iş ortağı arayanlar için ALFA Hidrolik bu üç unsuru sunmak adına doğru bir tercih olabilmek azmindedir.
Uzun yılların iş deneyimini 21.yüzyıla taşıyarak yönetimini sorun çözücü uzman bir kadrodan oluşan yeni nesillere teslim etmiş, bu felsefe ile klasik tedarikçiliğin ötesinde farklı bir hizmet anlayışı benimsemiş, ticaretin çift kefeli bir terazi olduğunun idraki içinde, alan ve satanın hukukunu gözeten bir denge oluşturmayı ilke edinmiş olan firmamız bunu ispatlamak adına sizden hizmet şansı beklemektedir.
Saygılarımızla

   
  Web Programlama - N-Dizayn Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Kalite | İletişim