ANASAYFA    HAKKIMIZDA ÜRÜNLER KALİTE İLETİŞİM
   
   
  İŞ MAKİNALARI
 

HİDROLİK KIRICILAR

Pistonlar :
Piston malzememizin kalitesi Avrupa standartlarında malzemeden yapılmakta ve her kırıcıya ait piston firmamız bünyesinde bulunmaktadır. 
Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.

Uçlar :
 Her marka ve modele uygun kusursuz orijinal boyunda uçlar mevcuttur. Ayrıca hidrolik kaya kırıcı uçlarının sulama ve menevişleme işlemi de konusunda profesyonel personel tarafından yapılmıştır.Gövdeler :
Bütün hidrolik kaya kırıcı ve modellere ait olan gövdeler mevcuttur. Ayrıca hidrolik kaya kırıcılara ait orta silindirler de kısa sürede temin edilmektedir.Kamalar :
Tüm hidrolik kaya kırıcıların kama malzemelerini sizler için özel bir malzemeden yüksek ısıda sıkıştırarak (dövme sistemi ile)  darbeye ve aşınmaya daha dayanıklı bir sistemle üretilmiştir.Burçlar :
Bütün hidrolik kaya kırıcı modellerine ait olan ön burç, merkezleme burcu ve dayama burcu mevcuttur. Burç malzemelerimiz  aşınmaya dayanıklı nikel, mangan, vb. elementler içermektedir. Bu sayede hidrolik kaya kırıcı burçları daha uzun süre aşınmadan çalışmaya devam etmektedir.Vibrasyon Takozları :
Vibrasyon takozları hidrolik kaya kırıcısı  sisteminde önemli rol oynamaktadır. Tüm takozlar orjinal malzeme standartındadır.Saplamalar :
Saplamalar 4340 malzemeden yapılmıştır. Boy saplaması ve yan kabin saplamalarımızın dişlilerinin çalışma zamanını özel bir teknoloji ile, en yükseğe seviyededir.Tamir Takımları :
Her markaya ve modele  ait orijinal tamir takımları bulunmaktadır.   
  Web Programlama - N-Dizayn Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Kalite | İletişim